Обзор Stark Creatine Stark Pharm

obzor-stark-creatine-stark-pharmStark Creatine Stark Pharm – це надпотужна спортивна добавка, яка допомагає в найкоротші терміни підвищити силові показники без ефекту «відкату» або інших побічних ефектів. Це чистий креатин моногідрат в порошкової формі. Його позитивна дія базується на тому, що він допомагає підвищити м’язову витривалість безпосередньо при тренувальному процесі: зростає кількість повторень в одному підході. Тобто, займаючись в тренажерному залі, повноцінно харчуючись і вживаючи креатин, виходить підвищити 1 МП на 7-20% всього протягом місяця. Єдине, що слід пам’ятати: креатин актуальний для атлетів, які займаються силовим спортом понад три місяці, оскільки креатин відкладається в м’язах – тобто повинна бути набрана м’язова маса, щоб відчути його дію.

Ефект Stark Creatine

  • Допомагає зробити більше повторень зі своєю робочою вагою (на 2-6 раз)
  • Покращує силові характеристики
  • Сприяє нарощуванню мускулатури
  • Зміцнює м’язову тканину
  • Стимулює відновлювальні процеси
  • Запобігає застійним явищам і допомагає подолати період плато
  • Дозволяє заповнити норму креатину людям, які не їдять червоне м’ясо і рибу
  • Профілактика захворювань ЦНС і кровоносної системи

Stark Creatine від Stark Pharm приносить дійсно вражаючі і помітні результати, а перші з них відчуваються вже через 4-6 днів після початку прийому креатину. А саме, стає можливим зробити вправу зі звичайним робочим вагою на 2-6 разів більше в одному повторенні. Це відбувається завдяки тому, що креатин служить для вироблення АТФ, що необхідні для скорочення м’язової тканини. Коли при виконанні вправи закінчуються запаси власного креатинфосфату, в роботу вступає той креатин, що ви випили раніше. Звідси і більше число повторень.

Як результат, на тренуванні пошкоджується велика поверхня м’язової тканини, яка згодом відновлюється і міцнішає. Адже відомо: чим довше м’язи знаходяться в напрузі, тим краще буде результат після відновлення в плані силових показників. Тобто прийом Con-Cret від Старк Фарм допомагає поліпшити силу, що також позитивно позначиться і на обсягах м’язової маси, якщо дотримуватися збалансованого харчування.

Рекомендації щодо застосування

Якщо раніше ви не приймали креатинові добавки, то почніть з завантажувального тижня. 7 днів приймайте по 6-8 порцій креатину по 5 грамів (чайна ложка з гіркою). Далі приймайте в дні тренувань зранку і відразу після тренінгу по 5 грамів. У дні відпочинку досить порції з ранку на голодний шлунок. Через місяць прийому зробіть перерву на пару тижнів.

Зверніть увагу: дію креатину моногідрату відчувають 60-80% людей, тому, якщо ви не відчуваєте змін через 4 дні після початку прийому, то краще купити креатин гідрохлорид.

Джерело: http://avto-bazar.com.ua/partners-articles/auto-articles/shcho-da-sportivne-harchuvannya-nesportsmenam.html