Сучасне житло європейського класу у Львові стало доступним

suchasne-zhitlo-yevropejskogo-klasu-u-lvovi-stalo-dostupnimТепер для того, щоб відчути себе справжнім європейським жителем, не залишаючи меж старовинного міста Львова з багатовіковою історією, можна купити комфортабельне житло в новому житловому комплексі «Парус Life».  Вигідна продажа квартир у львові у житловому комплексі «Парус Life» пропонується на сайті житлового комплексу  paruslife.lviv.ua Унікальна сучасна архітектура житлових будинків комплексу вражає неординарними лініями, оригінальними формами і стильними дизайнерськими рішеннями в оформленні фасадів.

______________________________________________________________________

Поблизу розташовано понад трьох тисяч комерційних приміщень, завдяки чому жителі комплексу можуть себе відчути повноцінними міськими жителями, скориставшись усіма благами цивілізації.

Пропонуються квартири з 1, 2 і трьома окремими спальними кімнатами, мінімальна площа однокімнатної квартири відповідає 41 кв.м. Любителі просторих житлових приміщень віддадуть перевагу дворівневим пентхауз, які розташовані на двох останніх поверхах житлових будинків (на 8 і 9 рівні).
Родзинкою житлового комплексу у Львові є наявність інноваційних вентиляційних фасадних систем. У квартирах встановлені системи розумного опалення, які підживлюються від індивідуального (на весь будинок) котла. Є система контролю доступу на територію комплексу, що гарантує наявність надійного захисту жителів комплексу. Будівельна фірма подбала також і про зведення наземного і підземного паркінгу.
У парадних функціонує швидкісний ліфт від європейських виробників. Броньовані вхідні двері в кожній квартирі були спроектовані дизайнерами, вони вписуються в загальну інтер’єрне рішення приміщення. Самим головним достоїнством комплексу можна назвати унікальний вид з панорамних вікон на місцеву визначну пам’ятку — знаменитий на весь світ Високий Замок.