Бітумна черепиця-ціна, монтаж, властивості. Переваги та недоліки бітумної черепиці

Бітумна черепиця-це легка і економічна альтернатива іншим покрівельним покриттям. Використання сучасних технологій і правильних методів покрівельних робіт робить бітумну черепицю не тільки економічно вигідним, але і довговічним і естетично привабливим рішенням.

Що таке бітумна черепиця?

Асфальтова черепиця, також називається покрівельною черепицею або руберойдом, — це вид покрівельного покриття, виготовленого з руберойду нового покоління. Вона виготовляється з промислового асфальту або модифікованого бітуму. Асфальт-це матеріал, який дозволяє отримати стійкість до низьких і високих температур, гнучкість або нечутливість до ультрафіолетових променів. Руберойд розрізається на смуги, які потім використовуються для виготовлення відповідних форм — таким чином, черепиця може успішно імітувати інші покрівельні матеріали, такі як черепиця або дерев’яна дранка. А якщо вас цікавить якісна бітумна черепиця, переходьте на сайт http://tegola.ua/tegola/bitumna-cherepitsya/

Конструкція черепиці проста-вона складається з основи і верхнього шару. Зазвичай виготовляється з скловолокна, закладеного в бітумну масу, забезпечує довговічність і належні параметри покрівлі. Призначення верхнього шару-забезпечити бажаний візуальний ефект, а також захистити від несприятливих погодних умов і механічних пошкоджень. Цей елемент покрівельної черепиці зазвичай виготовляється з металевої фольги або мінеральної посипки. На ринку можна легко знайти високоякісну черепицю з надзвичайно привабливими параметрами, наприклад, з підвищеною вітростійкістю, що діє як звукоізоляція або має високий клас вогнестійкості.

Бітумна черепиця-ціна, монтаж, властивості. Переваги та недоліки бітумної черепиці

Які переваги покрівельної черепиці?

Одним з головних переваг покрівельної черепиці є її приваблива ціна. У минулому це не завжди йшло рука об руку з високою якістю, але зараз пропоновані виробниками рішення мають задовільні експлуатаційні параметри. Тому бітумна черепиця буде хорошим вибором для тих, хто хоче отримати економічну альтернативу черепиці або дерев’яної черепиці.

Ще однією важливою перевагою є легка вага черепиці — вона не ускладнює всю конструкцію даху. Черепиця дуже універсальна і добре підходить для будівель як з дерев’яними, так і з цегляними або оштукатуреними фасадами.

Такі характеристики бітумної черепиці, як легкість і гнучкість, дозволяють покривати нею дахи різних форм і кутів нахилу, тому вона є хорошим рішенням для інвесторів, які планують покрити дах складної форми, наприклад, з вертикальними секціями.

Бітумна черепиця-ціна, монтаж, властивості. Переваги та недоліки бітумної черепиці

Як встановлюється покрівельна черепиця?

Монтаж покрівельної черепиці відносно простий. Для цього не потрібно ніяких спеціалізованих інструментів, тому Ви можете зробити це самостійно. Покриття даху таким способом найкраще планувати на досить теплий (вище 5 градусів Цельсія) період року і вибрати сухий, сонячний день, можливо, з невеликим вітром.

Перш ніж приступити до покриття даху, не забудьте правильно зробити оклади, змонтувати карнизні і фронтонні дошки і, нарешті, підготувати підпокрівельний простір. На цьому етапі також слід закріпити водостоки і вентиляційні елементи.

Бітумна черепиця-ціна, монтаж, властивості. Переваги та недоліки бітумної черепиці

Довговічність покрівлі буде забезпечена, якщо вона буде покладена на відповідну основу — добре підійдуть дошки, водостійка фанера, а також деревно-стружкові плити або плити OSB. Необхідною умовою успіху всієї операції є відсутність вологи (дізнайтеся більше про теплоізоляцію даху). Підстава також має бути рівним і просоченим.

Бітумна черепиця-ціна, монтаж, властивості. Переваги та недоліки бітумної черепиці

Крім іншого, від типу купується вами черепиці буде залежати, як саме буде проходити монтаж. Деякі з них повністю покриті клеєм або мають спеціальні клейові смужки, що дозволяють виробляти самозмазування — інші вимагають додаткового використання клею. Черепиця кріпиться до основи скобами або оцинкованими покрівельними цвяхами, починаючи від карниза. Зазвичай на 1 м2 припадає 6-9 смуг. При їх установці не забувайте зрушувати кожен ряд на половину черепиці — вони повинні перекривати один одного.

Доступні кольори покрівельної черепиці

На ринку можна знайти покрівельну черепицю різних відтінків. Найбільш популярними є коричневий і червоний кольори, що робить цей вид покрівлі схожим на традиційну черепицю. Без проблем у нас можна купити черепицю темно-синього або сірого кольору, а також інших кольорів. Це можливо завдяки обробці черепиці керамічної посипкою, яку нескладно пофарбувати.

Варто знати, що крім кольору можна вибрати черепицю в однотонному або затіненому виконанні, або з гранулами різних відтінків (тип меланж). Це істотно впливає на зовнішній вигляд даху — однорідне покриття дає ефект гладкості, а інші види черепиці дають більш об’ємний ефект.

Найвимогливіші клієнти можуть вибрати покрівельну черепицю, покриту кам’яною плиткою або мідною фольгою. Таке рішення дозволяє отримати особливо привабливий ефект, до смішного схожий на дах з шиферу або мідного листа.