Чи варто купувати квартиру в стані забудовника?

При покупці квартири ми можемо вибирати з сотень оголошень первинного і вторинного ринку. Обидва рішення мають свої переваги. Сьогодні ми перевіримо, які переваги квартир від забудовника!

Чи варто купувати квартиру в стані забудовника?

Станьте першим власником!

Квартира в недавно побудованому будинку є… новою. Це означає, що ми будемо першими мешканцями, і жодна деталь не буде пов’язана зі старим власником. В цьому випадку вся розстановка, декор або обробка будуть виконані відповідно до нашої ідеєї. Вам не доведеться турбуватися про непрофесійну установку елементів обладнання, заміна яких може бути клопіткою. Більш того, нас не чекають неприємні сюрпризи юридичного характеру. Якщо ви зараз у пошуках нової квартири, то переглянути варіанти можна на https://vdoma.online/residential-complexes/1/frankivskyj зокрема і новобудови Львова Франківський район.

Власний проект і довірені фахівці

Як ми вже говорили раніше, квартира забудовника буде облаштована повністю за власним проектом. Що важливо, всі роботи будуть виконані швидше і ефективніше, ніж в разі покупки квартири у приватної особи. Це пов’язано з тим, що в даному випадку немає необхідності видаляти елементи, які не відповідають нашій концепції дизайну. Крім того, ми можемо розраховувати на значну економію. Купуючи квартиру з обробкою, ви ніколи не знаєте, які фахівці відповідають за укладання або укладання плитки. Якщо вони виконані неправильно, то гроші, які ми витратили б на дизайн інтер’єру, будуть витрачені на виснажливу роботу по заміні несправних систем. Якщо квартира знаходиться в стані забудовника, ми самі вибираємо підрядника і особисто контролюємо кожен етап ремонтних робіт.

Чи варто купувати квартиру в стані забудовника?

Зміни на етапі будівництва

Ще однією незаперечною перевагою квартир від забудовника є можливість внесення змін до проекту на стадії будівництва. Своєчасна зміна розташування стін або електричної системи дозволить уникнути значних витрат, які були б понесені в разі вже готової квартири. В останньому випадку навіть невеликі зміни, такі як додавання однієї точки освітлення, призводять до незрівнянно великих витрат, пов’язаних з необхідністю фарбування всього приміщення і оплати послуг професіоналів.

Чи варто купувати квартиру в стані забудовника?

Чіткий юридичний статус нерухомості

Крім того, якщо ми робимо ставку на перевіреного забудовника, ми можемо бути впевнені, що інвестуємо в нову нерухомість, не обтяжену іпотекою та іншими зобов’язаннями. Ми підписуємо договір з компанією, юридичний статус і фінансове становище якої можна легко перевірити. У нас також є доступ до історії будівництва. У випадку з приватною особою нам завжди доводиться рахуватися з ризиком того, що в найближчому або віддаленому майбутньому ми можемо зіткнутися з непередбаченими неприємностями.

Як купити квартиру в новобудові: поради адвоката Антона Бойка

Як купити квартиру в новобудові і не попасти на гроші? Важливий аспект, що варто перевірити!