Чим займається патентне бюро?

Патент-документ, що захищає права на технологічні або дизайнерські рішення. Він може захистити компанію або людину, якщо хтось спробує скопіювати продукт без дозволу.

Особливості успішного патентного бюро

Самим позитивним чином позначаться на якості надаваних бюро послуг наступні характеристики його фахівців:

  • наявність вищої та спеціальної освіти у сфері інтелектуальної власності;
  • володіння досконало іноземними мовами (краще-кількома);
  • досвід роботи в галузі захисту інтелектуальної власності.

Досить часто патентні повірені створюють власні бюро, вже володіючи досвідом роботи в Роспатенті (державній структурі, що відповідає за реєстрацію інтелектуальної власності). Якщо повірені, що працюють в бюро, володіють подібним досвідом, це також можна розглядати як плюс для передбачуваних клієнтів, оскільки знання роботи Роспатенту зсередини може значно полегшити проходження передбачених законом процедур. Особливо актуальний досвід подібної роботи при складанні заявок по реєстрації товарних знаків і винаходів – до них пред’являється досить велика кількість формальних вимог, недотримання яких може стати прикрою причиною для відмови в прийнятті заявки.

Чим займається патентне бюро?

Як працюють Патентні бюро

Клієнт, укладаючи договір з патентним бюро, може скористатися одночасно комплексом послуг: отримати консультації з усіх його питань щодо реєстрації товарного знака. Крім того, фахівці в патентному бюро проводять аналіз можливості реєстрації даного знака або логотипу, який має на увазі проведення пошуку на схожість з уже зареєстрованими або раніше заявленими на реєстрацію товарними знаками.

Потім оформляється заява на реєстрацію і подається в Роспатент і патентні відомства інших країн, де необхідно зареєструвати товарний знак. Юристи в патентному бюро супроводжують діловодство на всіх етапах реєстрації та розгляду заявки, при необхідності продовжують реєстрацію товарного знака, оформляють заявку на міжнародну реєстрацію, а також надають всі види послуг, що захищають інтереси і права клієнта на інтелектуальну власність.

На початкових етапах співпраці з юристами з патентного бюро клієнту необхідно надати матеріали та документи, які потрібні для реєстрації товарних знаків, промислових зразків або логотипів. Перелік всіх необхідних документів і матеріалів клієнт отримує під час укладення договору з патентним бюро.

Чим займається патентне бюро?

Заявка на реєстрацію товарного знака розглядається протягом двох місяців. Якщо клієнт бажає, щоб його товарний знак діяв і отримав правову охорону в декількох країнах, то в цьому випадку оформляється заявка на міжнародну реєстрацію бренду.