Фотоелектричні панелі-які вибрати?

Якщо ви натрапили на цей текст, то напевно роздумуєте, які фотоелектричні панелі вибрати? У нашому керівництві ви знайдете відповідь на це питання! Ви дізнаєтеся, на що слід звернути увагу при виборі панелей, які фотоелектричні модулі найкраще підійдуть для установки у вашому будинку, а також дізнаєтеся всю найважливішу інформацію про гарантію і довговічності панелей.

Фотоелектричні панелі-які вибрати?

Монокристалічні та полікристалічні фотоелектричні модулі

Перш ніж прийняти рішення про фотоелектричну установку, необхідно відповісти на кілька питань. По-перше, з’ясуйте і перевірте, яка середньорічна потреба в електроенергії у вашому домі. Для цього найкраще визначити середньорічне споживання електроенергії за Вашими рахунками. У кожному рахунку за електроенергію міститься інформація про спожиту енергію за весь попередній розрахунковий рік. Наступним кроком у визначенні того, які фотоелектричні панелі вибрати, є визначення того, чи зміняться ваші потреби в енергії в найближчі роки? Чи буде вона збільшуватися або, можливо, зменшуватися? Як приклад можна розглянути гіпотетичне припущення про те, що ваша сім’я буде рости або що в найближчі роки ви будете працювати віддалено або навпаки, переходити з віддаленого режиму в офіс. Іншою надзвичайно важливою темою є цілі в області енергоспоживання. Найбільш поширеними є опалення, вентиляція, кондиціонування, приготування гарячої води, приготування їжі, освітлення та живлення побутових електроприладів. Після того, як ви продумаєте ці основні теми, вам слід розглянути практичні питання установки — чи не буде що-небудь затуляти панелі (наприклад. будівля або дерева), чи буде до них легкий доступ і, найголовніше, чи витримає конструкція даху будівлі. Зрештою, безпека понад усе.

Конструкція даху повинна витримувати додаткову вагу панелей і монтажної системи

Наступним кроком, звичайно ж, є вибір відповідної компанії-тут враховується її досвід, рекомендації, тривалість присутності на ринку і компетентність її фахівців. Вам також варто з’ясувати основні питання, що стосуються самого будівництва. Які фотоелектричні панелі вибрати-на це питання найкраще відповісти, коли ви добре знаєте їх типи.

Фотоелектричні панелі-на що звернути увагу при виборі?

Перш ніж перейти до питання про конкретні типи фотоелектричних панелей, варто докладніше дізнатися про їх найважливіші характеристики та експлуатації. Перевірка того, які Фотоелектричні Панелі для вашого будинку будуть кращими-почніть з основ.

Будівництво фотоелектричної комірки

Давайте почнемо з обговорення роботи фотоелектричного елемента. Хоча фотоелектрична система є технологічно складним продуктом, сам процес фотоелектричного явища досить легко пояснити. У фотоелектричних елементах, які збираються в фотоелектричні модулі, електричний заряд проводиться під впливом зовнішніх факторів, в даному випадку сонячного випромінювання і температури. Ця енергія-відновлювана, економічна і екологічна — перетворюється в постійний струм.

 • Сонячне випромінювання-фотони
 • Покриття антивідблиску
 • Зміцнене скло
 • Прозоре скло
 • Неґативний електрод
 • Кремній N-типу
 • P-n-перехід
 • Кремній P-типу
 • Позитивний електрод
 • База
 • Протон
 • Вільний електрон

Саме в модулях виробляється постійний струм, який потім передається в інвертор, де перетворюється в змінний струм. Інвертор є одним з найважливіших компонентів установки і відповідає за роботу всієї фотоелектричної системи. Саме інвертор перевіряє і контролює роботу системи, регулюючи параметри вироблюваної електроенергії для нашої домашньої мережі. У разі несправності інвертор сповістить нас про це, відключивши свою роботу.

Група модулів, що живлять інвертор, утворює фотоелектричний генератор. Опорні конструкції, які є надзвичайно важливою частиною фотоелектричної системи, відповідають за її стійкість і правильне розташування. Після цього короткого пояснення перейдемо до характеристик панелей і відповіді — які фотоелектричні панелі вибрати?

Фотоелектричні панелі-які вибрати?

Потужність-це ефективність

Чи знаєте ви, що фотоелектрична система потужністю 1 квт виробляє близько 1000 кВт / год електроенергії? Ця величина відповідає середньому споживанню однієї людини в домогосподарстві. Звичайно, з позначкою, що це передбачається для польських погодних умов. На початку впровадження фотовольтаїки на наш ринок багато скептиків стверджували, що в нашому кліматі установка панелей не має сенсу через занадто малу кількість сонячних днів. На щастя, цей міф вже давно розвінчаний. Як бачите-потужність фотоелектричної установки повинна підбиратися індивідуально для кожного будинку. Пам’ятайте, однак, що при виборі потужності системи найважливішим питанням є ваші енергетичні потреби.

Дізнайтеся більше про матеріали

Ефективність фотоелектричних панелей продовжує зростати. Їх якість заснована, з одного боку, на використанні перевірених і доступних рішень, а з іншого — на постійному впровадженні нових технологій, тестуванні і безперервному вдосконаленні. Матеріал, з якого виготовлені панелі, має найбільший вплив на їх ефективність. Про те, які фотоелектричні панелі вибрати — монокристалічні або полікристалічні, а може бути Full Black, ви дізнаєтеся з наступних параграфів. Однак важливо, щоб ви знали, що існує безліч видів цих матеріалів і, залежно від ваших потреб, деякі з них будуть краще, а інші гірше для вас.

Суперсучасний будинок з фотоелектричною установкою з використанням монокристалічних модулів

Кілька слів про бренди

Пам’ятайте, що найдешевше ніколи не означає Найкраще. Те, які Фотоелектричні Панелі для будинку ідеально підійдуть вам, також залежить від марки. Ринок фотоелектрики зростає і, як і у випадку з іншими продуктами, має своїх лідерів серед виробників. Економія на панелях ніколи не окупається. Тому якщо вам важлива якість і, як не парадоксально, економія, користуйтеся послугами тих виробників, які мають досвід і їх сонячні панелі безпечні, що підтверджено тестами і сертифікатами. У рейтингу лідируючих на ринку брендів ви знайдете безліч надійних виробників, таких як. Aleo, Selfa або JA Solar. Вибір їх продукції-це гарантія безпеки і найвищої якості.

Гарантія означає безпеку

Гарантія безпосередньо пов’язана з вибором виробника. Кращі з них пропонують гарантію 25 років на фотоелектричні панелі. Що важливо-за оцінками, тривалість їх життя становить близько 40 років. Однак панелі-це ще не все. Не менш важливі гарантії на інвертор і монтаж, а також гарантія на урожай, яка зазвичай становить близько 25 років.

Перш за все, довговічність

Довговічність-це фактичний термін служби сонячних панелей. Після гарантованого періоду в 25 років прибутковість знижується — але не завжди і не відразу. У Німеччині установки, побудовані в кінці 1970 — х-початку 1980-х років, досі успішно працюють. i 80.! Пам’ятайте, що інвестиції в фотоелектрику-це інвестиції на довгі роки, і чим довше установка служить нам, тим нижче стають її витрати. Тому вибирайте панелі від перевірених виробників і з міцного матеріалу. Дізнайтеся більше про цей аспект.

Які фотоелектричні модулі найкраще підійдуть для установки будинку?

Час для головного питання-які фотоелектричні панелі вибрати-монокристалічні або полікристалічні? Ці два типи дійсно є найпопулярнішими, але в нашому тексті ви також дізнаєтеся про набирають популярність модулях Full Black.

Ці типи модулів не сильно відрізняються за якістю, тому ви не отримаєте однозначної відповіді, що один гірше іншого. Просто для однієї сім’ї панель з певного матеріалу виявиться більш ефективною і дієвою, а для іншої сім’ї — зовсім інша. Дізнайтеся про властивості і прийміть рішення!

Фотоелектричні панелі-які вибрати?

Монокристалічні модулі

Монокристалічні модулі виготовляються з монолітного кристала кремнію дуже високої чистоти. Ці продукти засновані на передових технологіях, їх ефективність надзвичайно висока (до 23%), і вони мають термін служби вище середнього, що також впливає на їх більш високу ціну. Ці вироби характеризуються однорідним кольором (зазвичай чорним або темно-синім) і характерною восьмикутною формою. Коли температура модуля падає, напруга підвищується, що збільшує потужність. Потужність модуля прямо пропорційна напрузі, а напруга обернено пропорційно підвищенню температури.

Монокристалічні фотоелектричні панелі на даху з сучасним покрівельним покриттям

Полікристалічні модулі

З іншого боку, полікристалічні модулі виробляються з кристалізованого кремнію. Їх можна дізнатися по неоднорідною поверхні пластин, на якій видно смуги. Полікристалічні панелі мають квадратну форму осередків, тому поверхня легко і точно покривається напівпровідниковим матеріалом. Вони характеризуються інтенсивним синім кольором. Цей тип сонячних панелей дешевше, ніж монокристалічні сонячні панелі. Він також трохи менш ефективний. Полікристалічні модулі досягають більш низької ефективності при тій же площі, що і більш сучасні монокристалічні модулі. Якщо у вас велика площа даху, варто розглянути полікристалічні модулі. Точний аналіз і розрахунки можуть показати, що завдяки більш низькій ціні всі інвестиції в фотовольтаїку окупляться швидше.

Фотоелектричні панелі-які вибрати?

Характерний синій колір відрізняє полікристалічні фотоелектричні панелі

Які Фотоелектричні Панелі купити для вашого будинку? Повністю чорні модулі

Фотоелектричні модулі у виконанні Full Black завойовують все більший інтерес. Чому? Вони поєднують в собі естетику і високу ефективність. Перш за все, необхідно знати, що панелі Full Black відносяться до групи монокристалічних модулів. Тому вони високоефективні, але й дорожчі через те, що їх виробництво більш трудомістке в порівнянні з полікристалічними модулями. Однак інвестиції в цей тип фотоелектричних установок окупаються не тільки завдяки високій ефективності.

Сучасні та елегантні повністю чорні монокристалічні фотоелектричні панелі

Більшість людей, які вибирають цю модель, приваблює унікальний зовнішній вигляд версії Full Black. Надзвичайно елегантні, темні, майже чорні виглядають набагато краще, ніж звичайні панелі. Вони ідеально вписуються в тенденцію мінімалізму. Їх зовнішній вигляд не підвладний часу і відповідає сучасним потребам ринку. Дуже добре виглядає як на темній, так і на світлій покрівлі. Full Black є інвестицією в майбутнє-вибираючи цей тип модуля, ви збільшуєте вартість своєї нерухомості. Тому, якщо вас цікавить вакуумний трубчастий сонячний колектор, переходьте на сайт prel.prom.ua.

Тому, відповідаючи на питання, які фотоелектричні панелі вибрати — монокристалічні або полікристалічні — розглянемо також монокристалічну версію Full Black. Цей класичний і надзвичайно елегантний варіант вражає не тільки своїм зовнішнім виглядом і ефективністю, але і підвищує вартість вашого будинку.

Яку фотоелектричну технологію вибрати?

Рейтинги, таблиці, безліч інформації. Зіткнувшись з вибором і вирішенням, які фотоелектричні панелі вибрати, необхідно розглянути кілька ключових питань. По — перше-ваша потреба в електроенергії дозволить вам вибрати відповідну потужність фотоелектричної установки. При виборі враховуйте також безвідмовність, тривалу гарантію працездатності, продуктивності та ефективності, яку пропонують тільки найбільш зарекомендували себе виробники (серед інших.наприклад. Aleo, Selfa і JA Solar). Ми розуміємо, що рішення про встановлення фотоелектричної системи пов’язане з великими інвестиціями, які необхідно добре обміркувати. Однак пам’ятайте, що інвестиції окупаються, як правило, після половини очікуваного терміну служби. Термін окупності також залежить від інших параметрів, таких як вартість обладнання та компонентів, наявність субсидій, ціни на електроенергію, інсоляція та вартість установки. Щоб розрахувати точну вартість і окупність, найкраще звернутися в авторитетну, перевірену компанію, що спеціалізується на установці фотоелектричних систем.

Вартість, а також окупність установки в значній мірі залежать від матеріалу, з якого виготовлені модулі. У статті ми представили ряд відомостей про те, які фотоелектричні панелі вибрати — монокристалічні або полікристалічні. І хоча однозначної відповіді немає, і він буде різним для кожного домогосподарства або підприємства — розглянемо характеристики різних типів продуктів. Підбити підсумок:

 • полікристалічні модулі дешевше і доступніше. Їх ефективність трохи нижче, але вони мають гарну продуктивність в менш сонячних районах і високу механічну і екологічну стійкість. Ви дізнаєтеся їх по синьому кольору і квадратної або прямокутної форми;
 • монокристалічні модулі дорожче, але ефективніше. Вони також мають тривалість життя вище середнього. Вони мають незвичайну форму-вирізані у вигляді восьмикутників, що значно знижує відходи матеріалу. Вони мають однорідний чорний або темно-синій колір;

Монокристалічні модулі Full Black є хітом останніх років. Вони дуже популярні завдяки своїй естетиці. Продукти, в яких найкращим чином поєднуються дизайн і продуктивність. Їх сучасний дизайн вписується в тенденції мінімалізму. Класичний дизайн робить їх непідвладними часу, а високі технології, на яких вони засновані, є найкращою гарантією високої якості на десятиліття служби.

Нікого не потрібно переконувати в тому, що фотоелектричні установки — це тренд майбутнього. Він економічний і екологічний, і, що найголовніше, робить нас незалежними від стандартних, невідновлюваних джерел енергії. Фотовольтаїка-це поновлюваний, без викидів, чистий і безшумний джерело енергії. Це безпечний, не потребує обслуговування та етичний вибір. Якщо ви зважилися на це, але все ще сумніваєтеся, які фотоелектричні панелі вибрати — напишіть нам. Наша компанія проконсультує і реалізує ваш план. Робіть ставку на людей з досвідом, які добре знають ринок і можуть розпізнати потреби людини, зацікавленої в інвестуванні в фотовольтаїку. Пам’ятайте, що якість послуг, що надаються, досвід роботи в даному секторі і кількість успішно завершених інсталяцій значать більше, ніж низька ціна.

Фотоелектричні панелі-які вибрати?

TOP10: кращі фотоелектричні панелі в 2021 році:

МодельМаксимальна продуктивністьГарантія продуктуГарантія потужності
1LONGi Solar LR4-60HIH-370M20,3%12 років25 роківПоказати пропозиції
2Jinko JKM320M-60V 320W19,18%15 років25 роківПоказати пропозиції
3Я сонячний JAM60S20-375 / MR20,1%12 років25 роківПоказати пропозиції
4Trina Honey Black M TSM-325DD06M.05 (II)19,3%12 років25 роківПоказати пропозиції
5LONGi Solar LR4-72HIH-445M20,5%12 років25 роківПоказати пропозиції
6Hanwha Q-Cells Q Peak DUO-BLK-G9 34019,7%12 років25 роківПоказати пропозиції
7Jinko JKM395M-6RL3 395W20,69%12 років25 роківПоказати пропозиції
8Я сонячний JAM60S17-325 / MR19,3%12 років25 роківПоказати пропозиції
9Trina Honey м TSM-375DE08M.08 (II)20,5%12 років25 роківПоказати пропозиції
10CanadianSolar CS3L-340P18,38%10 років25 роківПоказати пропозиції

Що шукати при покупці фотоелектричних панелей?:

Тут багато що залежить від того, вибираєте ви Фотоелектричні Панелі для готового будинку або будинок тільки будується. Незважаючи на це, перед остаточним вибором фотоелектричних панелей ви повинні знати енергетичні потреби вашого поточного або майбутнього приміщення. У першому випадку ви можете скористатися поточними рахунками за електроенергію і доступними в мережі підручниками або калькуляторами. Ми рекомендуємо вам прочитати підготовлену нами статтю, що пояснює, як вибрати потужність фотогальваніки.

У будь-якому випадку, фотоелектрична система потужністю 1 кВт буде виробляти близько 1000 кВт-год енергії. Приблизно стільки ж споживає в середньому одна людина в домашньому господарстві. Пам’ятайте, що це норма, прийнята для польських кліматичних умов.

Коефіцієнт корисної діїЕфективність фотоелектричних панелей-це, з одного боку, використання доступних рішень, а з іншого-впровадження новітніх технологій. Іноді помилково використовується синонім продуктивності. Йдеться більше про саму конструкції панелей, габаритах і технічних параметрах. Ефективність фотогальваніки багато в чому визначається матеріалом, з якого були зроблені панелі.

Використання монокристалічних, полікристалічних або аморфних кремнієвих елементів не впливає на ефективність модуля. Не має значення спосіб монтажу, включаючи кут нахилу всієї фотоелектричної установки. Важливо, чи є установка на даху або на землі. Крім того, велику роль тут відіграє також сонячне світло або переважаючі в регіоні погодні умови.

БрендЯк і у випадку з іншими товарами і послугами, rwно і фотовольтаїка має своїх лідерів WRD виробників. Є також деякі, яких ви, ймовірно, воліли б уникнути. Тому, якщо ви шукаєте сонячні панелі хорошого бренду, зверніть увагу на його досвід, попередню реалізацію, відгуки існуючих клієнтів, сертифікати, а також випробування, які вони пройшли. Багато про марку MWI гарантія, яку він дає на свою продукцію.

Хорошим і надійним джерелом знань про провідні бренди на ринку є рейтинг. Завдяки їм ви дізнаєтеся орієнтовні ціни на фотоелектричні панелі і дізнаєтеся, де купити обрану модель. Огляд производителейв кращих фотоелектричних панелях см. далі в статті.

ГарантіяГарантія від перевірених виробників фотоелектричних панелях охоплює кілька аспектівв. Сам продукт найчастіше отримує гарантію від 10 до 25 років. Також ключовим є гарантія отримання, яка зазвичай становить 25 років. Варто пам’ятати, що також монтажники і виробники інверторів дають гарантію на свої послуги. Додамо, що після закінчення гарантійного терміну кращі фотоелектричні панелі часто працюють довше без значного зниження ефективності.
МіцністьТакож називається термін служби, це фактичний час роботи сонячних панелей. Велика частина виробників гарантує, що панелі будуть працювати бездоганно протягом 25 років. Після закінчення цього часу очікується зниження продуктивності як мінімум на 80%. Це не правило. Це відбувається і так, що панелі відмінно працюють протягом наступних десятиліть, і їх власники підкреслюють надійність і економічність, які забезпечує фотоелектрична система.

Справа в тому, що чим довше використовується установка, тим нижче стають витрати на фотогальваніку. Тому доцільно вибирати панелі з міцного матеріалу, а монтаж фотоелектричної установки повинен враховувати специфічні особливості місцевості, як і погодні умови на ній.

Фотоелектричні панелі-які вибрати?

Небезпеки для фотоелектричної установки. Що ви повинні остерігатися?

Хоча сонячні панелі вважаються дуже міцними і ефективними, існує ряд ризиків, які можуть значно знизити якість їх роботи. Це, в свою чергу, призведе до результатів прибутку і рентабельності всіх інвестицій. Велике дослідження про найбільш поширені пошкодження фотоелектричних панелей підготовлено інститутом ТÜV Rheinland і опублікував його в доповіді під назвою «технічні ризики PV projects».

У вищезгаданому звіті перераховані 10 найсерйозніших ризиків для фотоелектричної установки. Вони послідовно:

 1. Неправильна установка-часто виникає через недбалість, відсутність знань про те, як підключити установку, але також може бути наслідком вибору дешевого виробника. Усунення цієї проблеми пов’язане з великими витратами.
 2. Тріснуте скло панелі — в результаті цього відбувається корозія елементів і електричних контурів. Це призводить до зниження продуктивності панелі, а в екстремальних ситуаціях може становити досить велику небезпеку.
 3. Потенційна індукована деградація (PID), відома як ефект PID. Це явище, яке призводить до зниження виходу енергії, і викликає його так званий. індукована напруга. Струм йде в землю, пошкоджуючи при цьому панель.
 4. Шляхи равлики утворюються завдяки мікротріщинам і знебарвлення. Іноді вони стають помітними неозброєним оком. Вони зазвичай зустрічаються на неякісних панелях навіть через кілька тижнів після установки, що призводить до зниження їх продуктивності. Якщо ви дуже зацікавлені в тому, щоб уникнути мікротріщин, Вам слід подумати про вибір більш міцних панелей скло-скло (glass-glass/double glass) замість рішення скло-плівка.
 5. Дефектна захисна плівка-це проблема, яка може виникнути на етапі виробництва або установки в результаті випадкового пошкодження, наприклад. панель монтажника. Це не є частим недоліком, проте варто мати його на увазі, так як дефект плівки може привести до пошкодження елементів.
 6. Деламінація, тобто відшаровування захисної плівки. І це може привести до пошкодження клітин, до яких починає надходити волога. Ефект м.in. зниження ефективності роботи панелей PV.
 7. Гарячі точки, також звані гарячими точками, через високу температуру можуть спалювати отвори в захисній плівці, а в гіршому випадку можуть привести до загоряння всієї фотоелектричної установки.
 8. Забруднення фотоелектричних панелей в значній мірі залежить від інтенсивності забруднюючих речовин в даній місцевості, а також наявності птахів.
 9. Перегрів розподільної коробки, викликаний високою температурою, в деяких випадках може привести до переривання роботи пристрою, в інших-навіть до пожежі.
 10. Несправність шунтуючого діода або розподільної коробки не раз закінчується зупинкою подачі енергії на інвертор.

ЯКІ БУВАЮТЬ СОНЯЧНІ СТАНЦІЇ? Різниця? Як вибрати? Які сонячні панелі кращі? Зелений тариф. СонцеПром

Монокристал чи полікристал: які сонячні панелі кращі?