Інтер’єрна фарба для фарбування стін-яку вибрати?

Якщо ви хочете, щоб інтер’єр вашого будинку виглядав красиво і елегантно, вам потрібно переконатися, що ви правильно вибрали фарбу для стін і стелі. Це не тільки колір фарби, але і тип фарби, який нас цікавить, яким вимогам повинна відповідати така фарба і скільки вона коштує.

Інтер'єрна фарба для фарбування стін-яку вибрати?

Прийнято вважати, що стеля і стіни зазвичай фарбуються емульсійними фарбами, а саме латексної і акриловою фарбою. Вибір типу фарби і кольору фарби залежить в першу чергу від нас, тому варто витратити на це трохи більше часу. Найголовніше-пам’ятати, що це не тільки питання вашого власного вибору, але і питання вашого власного вибору. Нижче ви знайдете короткий посібник про те, на що слід звернути увагу при виборі інтер’єрних фарб для фарбування стін. А придбати фарбу для ремонту можна у магазинi фарб у Львові kolirbud.ua.

Хороша фарба-якою вона повинна бути?

Перш за все, хороша фарба для фарбування стін — це фарба, яка буде виглядати добре і свіжо протягом багатьох років після фарбування, як в день фарбування. Ось чому так важливо вибрати фарбу, яка не змінить свій колір або зовнішній вигляд поверхні стіни навіть після частого прибирання.

Інтер'єрна фарба для фарбування стін-яку вибрати?

У зв’язку з цим ми повинні зробити ставку на високу якість нашої фарби. Дуже важливо вибрати фарбу, яка не змінить свій колір або зовнішній вигляд, навіть якщо її часто мити. Якість і кількість основної речовини в фарбі дуже важливо. Слід також пам’ятати, що хороша інтер’єрна фарба повинна володіти хорошими покривними властивостями, вона не повинна знебарвлюватися, вицвітати, тріскатися або відвалюватися.

Також дуже важливо, щоб при фарбуванні стін такою фарбою не проступав колір попередньої фарби і всілякі розлучення або плями, які були на нашій стіні. Взагалі кажучи, прийнято вважати, що хороша фарба — це фарба з вмістом твердих частинок більше чотирьох з половиною відсотків. Існує аналогічна думка про фарбах, щільність яких вище 1,40 грама на кубічний сантиметр при температурі близько 20 градусів Цельсія. Звичайно, коли ми використовуємо грунтувальні фарби або глазурі, ці значення можуть бути трохи менше. Варто також відзначити, що прозорі лаки зазвичай мають щільність близько 1,06 — 1,1 грама на кубічний сантиметр.

Чи варто купувати вінілову фарбу?

Вінілові фарби висихають приблизно за 3 години і за своїми властивостями схожі з традиційними акриловими фарбами, тому варто придбати їх для фарбування стін. Їх великою перевагою також є менша паропроникність і висока стійкість до забруднень.

Інтер'єрна фарба для фарбування стін-яку вибрати?

Фарба для стін і стель: яку вибрати для ремонту?

Яку фарбу вибрати для інтер’єру – поради від спеціаліста компанії Siltek Катерини Лобинцевої