Як вибрати Фотоелектричні Панелі для дому та бізнесу?

Ми давно знаємо, що сонце є необмеженим джерелом енергії, але тільки відносно недавно ми почали використовувати його більш ефективно. Це, звичайно ж, перетворення сонячної енергії в електрику, яке стає все більш ефективним і про-екологічним, і стало можливим завдяки інвестиціям в нові фотоелектричні панелі.

Сьогодні ми розповімо, чим потрібно керуватися при виборі панелей і на які елементи звертати увагу. Щоб вона окупилася і дозволила вам подбати про клімат.

З чого зроблені фотоелектричні елементи?

Вироблення електроенергії для власних потреб можлива завдяки фотоелектричним елементам, які перетворять сонячну енергію. Вони створюються з високоякісного кремнію, германію або селену, з яких — в залежності, зокрема, від ступеня чистоти-будуються різні фотоелектричні панелі.
Розрізняють кілька варіантів, серед яких варто виділити найбільш популярні — полікристалічні, монокристалічні і аморфні панелі.
Опишемо в двох словах саме явище вироблення електроенергії: в фотоелектричних елементах відбувається перетворення сонячної енергії в електрику через напівпровідниковий p-n-перехід (позитивний-негативний). Фотони, що падають на перехід, створюють пару носіїв з протилежними електричними зарядами, які поділяються в двох різних напрямках завдяки наявності переходу. Електрони йдуть до n-переходу, дірки — до p-переходу, що створює стабільну електричну комірку.

Як вибрати Фотоелектричні Панелі для дому та бізнесу?

Які параметри важливі для оцінки?

Ефективність, якою володіють сонячні батареї, зазвичай не визначається естетичними міркуваннями, тому нам необхідно знати деякі важливі параметри. І хоча спочатку вони можуть здатися нам трохи складними, варто вникнути в них і зробити правильний вибір на довгі роки.

Зверніть увагу на потужність фотоелектричного модуля. Ідеально, якщо він буде генерувати струм в діапазоні 300-320 Вт. Якщо це буде занадто багато «wy wyżyowany», час, протягом якого ви будете використовувати його ефективно, може скоротитися. Безпечніше вибирати фотоелектричні панелі з вищевказаного асортименту. Хорошим вибором можуть виявитися монокристалічні панелі більш високого класу.
Одним з наступних показників є ефективність самих модулів. Чим вище показник, тим краще.
Вибираючи Фотоелектричні Панелі для будинку або бізнесу, зверніть увагу також на температурний коефіцієнт потужності. Дотримуйтесь правила: чим нижче, тим краще. Фотоелектричні панелі втрачають потужність при більш високих температурах).
Також зверніть увагу на втрату енергії. Пам’ятайте, що сонячні батареї зношуються, як і будь-яке інше обладнання, протягом терміну служби. При оцінці і порівнянні параметрів слід знати, що чим нижче параметр, тим краще — це означає, що модуль буде виробляти більше енергії протягом усього терміну служби.

Як вибрати Фотоелектричні Панелі для дому та бізнесу?

І це те, чого ми хочемо, вірно?

Одним з наступних елементів, на які ви повинні звернути увагу, є досвід компанії, що виробляє клітини. Якщо хтось робить їх вже довгий час, це великий плюс. Завжди корисно перевірити відгуки про компанію і продукції в інтернеті або проконсультуватися з кимось, хто «сидить» в цій галузі.

Як вибрати Фотоелектричні Панелі для дому та бізнесу?

Основні типи технологій фотоелектричних панелей

Аморфні сонячні панелі найдешевші, але і мають найнижчу ефективність (на рівні 6% -8%). Якщо ви бачите на своєму даху панелі коричневого або бордового кольору, це вони і є. Оскільки вони найменш ефективні, їх площа повинна бути найбільшою, що робить цей тип установки зазвичай небажаним.
Полікристалічні осередки характеризуються високим співвідношенням якості і ціни — їх ККД становить від 14 до 18%, завдяки чому вони ефективно перетворять енергію. Вони найбільш вписані в наш ландшафт-це популярні, сині фотоелектричні панелі.
Найдорожчим, але і найефективнішим варіантом вироблення електроенергії з сонячної енергії залишаються монокристалічні панелі. Їх ефективність коливається від 18% до 22%.

Як вибрати Фотоелектричні Панелі для дому та бізнесу?

Як правильно вибрати Фотоелектричні Панелі для вашого будинку?

По-перше, вибирайте панелі з правильною технологією. Зазвичай вибір зводиться до вибору між більш дешевими полікристалічними осередками і більш дорогими — монокристалічними. Якщо у вас мало місця для управління і ви хочете отримувати багато енергії, то швидше вибирайте монокристалічні варіанти — в іншому випадку в цьому немає необхідності. Однак на даний момент різниця в ціні вже не така велика, як раніше, тому якщо ви хочете отримати найвищу якість, Ви також можете вибрати монокристалічні елементи.
По-друге, правильно вибрати виробника. Найголовніше-використовувати бренд, який вже відомий і випускає моделі з високоякісного силікону. Пам’ятайте, що фотоелектрична установка-це інвестиція не на рік, а на кілька десятиліть. Залежно від його якості, він може виявитися відмінним вкладенням коштів. Просто порівняйте інвестиції в панелі (завдяки яким ви отримуєте доступ до безкоштовної електроенергії протягом декількох десятиліть) з зразковим депозитом, де норма прибутку зазвичай … поганий.

Якщо ви не знаєте відповідних марок, ми будемо раді проконсультувати вас щодо вибору оптимальної установки — просто зв’яжіться з нами.

По-третє, зверніть увагу на гарантію на сонячні батареї. Важливо, щоб у разі виникнення проблем ви в будь-який момент могли їх рекламувати. Механічна гарантія на фотоелектричні панелі повинна становити мінімум 10 років — останнім часом виробники дають ще більш тривалі гарантії, так як на 12 і 15 років і 25 років. Гарантія виробника також повинна поширюватися на експлуатаційні характеристики (зазвичай протягом 25 років ефективність осередків варіюється в межах 80-87%).

Сколько нужно солнечных панелей и аккумуляторов для дома. Расчет с примерами.

Монокристал чи полікристал: які сонячні панелі кращі?