Як вибрати кольорове масло для дерева

Те, що в каталогах виробників називається «маслом», це не дуже масло. Йдеться про продукти хімічної переробки або про натуральні масла, в які додані спеціалізовані присадки.

Як вибрати кольорове масло для дерева

Масло виходить фактично безбарвним, воно лише надає відтінок обробленої їм деревині. Можна підібрати той, який більше подобається. А якщо з’явилося бажання кольору?

У продажу є готові тоновані масла великого спектру кольорів https://osmo.in.ua/dlya_vnutrennuh_rabot-799. Можна вибрати тоноване масло потрібного відтінку. А можна зробити тоноване масло самому. На ринку широко представлені барвники (кольори) для масла: можна змішувати барвники, якщо це дозволяється інструкцією, або застосовувати один конкретний барвник. Проте, тут потрібно враховувати ще й види масел.

Як вибрати кольорове масло для дерева

Як колерувати масло для дерева. Колеровка воску для обробки деревини.

Якщо ви хочете отримати від поверхні дерева певний колір або дати традиційному колоді, брусу або дошки для підлоги ефект деревини дорогих порід, то застосуєте під ці цілі пігментоване кольором Масло для дерева, Кольорове масло, кольоровий віск для дерева, що містить пігмент, тобто вже пігментований в звичайні кольори масла і воски або самостійно додайте в безбарвний масловоск сухий, маслорозчинний або жиророзчинний пігмент, який поставляється оттельно. Процес отримання кольорового масла і кольорового воску потрібного вам відтінку простий і зручний. Будь-яку палітру можна отримати фактично в побутових умовах ввівши мінімальну кількість висококонцентрованого цветостойкого пігменту в звичайний смоктавши масла з воском, в масло для дерева або в безбарвний віск для дерева.

Масла для покриття деревини-це матеріал, який не доставляє ніяких проблем під час роботи з ним. При цьому кожен вид масла добре захищає оброблену поверхню від всіх біологічних шкідників і від зовнішніх кліматичних і впливів механіки.  Якщо правильно вибрати масло для обробки, ви зможете утримувати ваш будинок, меблі та інші об’єкти з дерева в цілковитому порядку протягом нескінченно тривалого часу.