Як вибрати компанію зі скління

Вирішивши засклити балкон, ви, найімовірніше, зіткнетеся з муками вибору підрядника. Одні шукають низьку ціну, інші просять порадити фірму по Склінню балконів на форумах, треті дивляться на розрекламовані бренди, витрачаючи невиправдано високі суми на профілі, які за якістю аналогічні середньому ціновому сегменту. Ми розповімо, як вибрати підрядника, не втративши в ціні і якості.

У місті працюють безліч компаній, що пропонують послуги по склінню квартир і офісів. З цієї кількості більшу частину складають» сірі дилери » — перекупники. Вони перепродують вікна виробників за завищеною ціною або збирають їх майже вручну на дешевих верстатах, забезпечуючи неоригінальними комплектуючими.

Як вибрати компанію зі скління

На ринку ви зустрінете багато фірм, що пропонують вікна в низькому і високому ціновому сегменті. Однак навіть висока ціна не гарантує якості.

Збір даних про технології і самої продукції

Перш ніж зробити вибір, вивчіть загальну інформацію про ПВХ-вікна, видах скління якiожете знайти на сайтi https://axiomaua.com.ua/ua/, оздоблювальних матеріалах, фурнітурі. Визначтеся, що вам потрібно — тепле або холодне скління, ламінований профіль або класичний, фурнітура і кріплення з нержавіючої сталі або з пластиковим покриттям.

Нагадаємо, для кімнат і балконів, які ви хочете переобладнати під житлові, потрібно тепле скління. Якщо у вас немає претензій до температурного режиму, а вікна на балконі потрібні, щоб знизити шум, усунути пил, прикрасити фасад, то підійдуть холодні профілі. Модель профілю вибирають з урахуванням кліматичної зони, близькості дороги до будинку, побажань по шумо -, теплоізоляції, світлопропускної здатності та ін.

Вивчаємо сайти і рейтинги фірм по Склінню балконів

Ви дізналися більше про технології та бренди, можливо, у вас виникли симпатії до будь-якої з фірм. Не поспішайте віддавати їй перевагу. Вивчіть списки кращих фірм по Склінню балконів, пройдіться по кожному з критеріїв надійності підрядника, які ми привели нижче.

У компанії великий досвід

Уникайте сайтів-одноденок без вказівки адреси. Перед початком співпраці уточніть графік роботи і приблизні терміни надання послуг. Якщо компанія має в своєму розпорядженні всього однією бригадою монтажників, а працює три дні на тиждень, то ви сильно ризикуєте. Після укладення договору вам, можливо, довго доведеться чекати результату.

Якщо компанія існує на ринку вже багато років — це хороший показник. Сайти-одноденки видно відразу-їх не зустріти в рейтингах компаній по Склінню балконів, а в пошуковій видачі вони навряд чи будуть на першій сторінці.

Заміри виконуються безкоштовно
Компанії по склінню, дорожать своєю репутацією, як правило, пропонують послуги замірника для складання кошторису. При цьому послуги замірника в таких фірмах зазвичай безкоштовні.

Як вибрати компанію зі скління

Чесні компанії не бояться оціночних робіт, зайвих питань, спілкування з клієнтом, тому сміливо відправляють фахівців, які обговорюють деталі, відповідають на питання господарів квартири.

На сайті наведені приклади робіт

Сумлінні фірми представляють на сайтах приклади виконаних робіт, розповідають про види оздоблювальних робіт, використовуваних матеріалах, на вимірі зазвичай показують зразки зацікавили Вас варіантів обробки. До того ж без портфоліо в рейтинги компаній по Склінню балконів в Москві не потрапити.

Є знижки, бонуси і спецпропозиції

Віконна фірма, що цінує своїх клієнтів, не забуде подякувати за співпрацю бонусами або знижками. Часто деякі види послуг Безкоштовні, на окремі роботи можливі знижки, на свята дарують подарунки.

Підрядник надає гарантії якості

Перед замовленням послуг скління дізнайтеся у консультантів, який гарантійний термін встановлений на вироби, монтаж і фурнітуру в компанії. Уточніть, чи укладають вони договір з клієнтом. Щоб замовити весь комплекс робіт в одному місці, зверніться в фірми, що мають власне виробництво і представляють в Росії зарубіжні компанії. Якщо компанію співпрацює з виробником профілів (REHAU, VEKA, KBE та ін.) безпосередньо, для неї не складе проблеми надати вам гарантію на товари і послуги.

Як вибрати компанію зі скління

На сайті є відгуки клієнтів

Відсутність відгуків буде красномовно говорити про нетривалий термін існування компанії або малій кількості її клієнтів. Краще підбирати фірму з великим числом позитивних рекомендацій і відгуків. Додатково поцікавтеся у друзів і знайомих, де вони замовляли скління.

 

Ремонт квартиры своими руками. Какой профиль лучше для пластиковых окон

Какой ПВХ-профиль лучше? Rehau, KBE, Exprof, Veka — вся правда о пластиковых окнах + КРАШ ТЕСТ!