Як вибрати надійний полотенцесушитель

Капітальний ремонт в квартирі часто обертається абсолютною заміною сантехніки, також і сушителів рушників у ванній. Під час ремонтних робіт в нових будинках це просто естетична необхідність — прибрати звичайний «полотенцесушитель», встановлений девелопером, і встановити замість нього красиву сучасну сушарку, яка зробить красивіше зовнішній вигляд ванної кімнати і буде більш ефектно.

Є безліч різних видів і форм сушителів рушників, тому вибрати не легко. Одні можна встановлювати тільки у ванній — вони легко справляються з сушінням мокрого одягу і ліквідують додаткову вологу в приміщенні, інші можна повісити навіть в передпокої. Так який змійовик вибрати, щоб він не тільки красиво виглядав на стінці, але і був дуже корисним пристроєм? Давайте розберемося.

Види полотенцесушителей?

Ванна кімната-саме мокре приміщення в будинку або квартирі, тому тут необхідно організувати додатковий обігрів. Змійовик швидко сушить сирі речі, рятує приміщення від вологи, оберігає появу цвілі на сантехніці і оберігає стінову обробку і підлоги від вогкості. Також, нові вироби допомагають красиво оформити і виділити загальний інтер’єрний стиль ванної кімнати. А якщо вас цікавить рушникосушка водяна Маріо, звертайтесь в магазин https://mario.com.ua/water/.

Як вибрати надійний полотенцесушитель

Перед покупкою сушки для рушників необхідно визначитися, пристрій якого виду вам потрібен: електричний або водяний, а може комбінований.

  • водяний-енергозберігаючий прилад, звичайний для багатьох споживачів;
  • електричний — більш енерговитратний, але легко підключається до електромережі;
  • комбінований — в ньому тече вода, але при необхідності пристрій можна підігріти вбудованим нагрівальним елементом трубчастого типу;
  • а після чого вже приступаємо до вибору кращого сушильно-обігрівального приладу в квартиру.
Як вибрати надійний полотенцесушитель

Матеріал сушарки для рушників

Якість нагріву сушителя для рушників буде залежати не тільки від підібраного носія тепла. Важливий і матеріал, з якого виконаний сантехприбор.

  • Змійовик з нержавійки. Вибір нержавіючої сталі дуже важливий для водяних сушителів рушників, оскільки цей матеріал може витримати зміни тиску і гідроудари, відмінні для механізованого водопостачання. Під час покупки подивіться уважно на товщину стінок, параметр повинен бути не менше 3 мм.
  • Змійовик з міді. Теплоємний, стійкий до корозії, швидко нагрівається і довго стримує тепло. Легкий, якщо порівнювати з технікою з нержавійки.
  • Змійовик з чорної сталі. Підійде для нагрівання за допомогою електрокабеля, або для застосування в приватному будинку зі своєю опалювальною системою, оскільки матеріал практично не переносить агресивне середовище механізованого водопостачання квартири.
  • Змійовик з латуні. Найголовніша перевага латунної сантехніки-великий вибір зовнішнього вигляду і різноманіття форм сушителя для рушників. Володіє позитивними якостями мідних агрегатів, однак, не витримає навантаження систем механізованого водопостачання. Показаний для установки в Автономній опалювальній системі.