Як вибрати прямий диван в інтер’єр

Для того, щоб правильно вибрати диван в інтер’єр кімнати, потрібно враховувати такі нюанси:

Як вибрати прямий диван в інтер'єр
 • систему розкладання;
 • параметри виробу;
 • оббивка;
 • якість наповнювачів та ін. деталь.
Як вибрати прямий диван в інтер'єр

Вивчення інформації допоможе вибрати якісний диван. Звичайний класичний диван затребуваний в сучасному світі, так як він надійний і представлений у великій різноманітності моделей https://eco-mebli.net/g11588638-pryam-divani.

Як вибрати прямий диван в інтер'єр

При виборі прямої конструкції враховуються вимоги і бажання клієнта, особливості інтер‘єру кімнати. Вірно підібрана модель буде служити тривалий період часу і не втрачати свою актуальність.

Які переваги прямого дивана в інтер’єрі

Прямі моделі м’яких меблів мають позитивні і негативні сторони.

Серед переваг можна виділити наступні:

Як вибрати прямий диван в інтер'єр
 • Проста конструкція у формі книжки або висувного механізму. Регулювання зрозуміле не тільки дорослій людині (навіть інваліду), а й дітям.
 • Можливість відремонтувати зламалася конструкцію. Виріб нечасто ламається за рахунок своєї конструкції. Відремонтувати або зробити заміну деталі не викличе труднощів.
 • Універсальність. Пряма конструкція відмінно поєднується в будь-якому стилі і дизайні. Головне-підбір оббивки або аксесуарів для обраного стилю.
 • Можна поставити в будь-якій кімнаті. Ви можете підібрати розміщення в будь-якому місці: біля стіни, в центрі (для зонування приміщення).
 • Можливість забезпечити місцем для сну. Ви можете використовувати меблі замість ліжка завдяки новим технологіям. Відпочинок на такому предметі приносить задоволення за рахунок застосування якісних матраців, наповнювачів і драпіровок. Якщо не вистачає спальні, купити прямий диван стане відмінним рішенням для всіх членів сім’ї.
 • Різноманіття функцій і практичне застосування. Прямі предмети меблів складаються з висувних ящиків для зберігання білизни та іншого приладдя, з широких підлокітників, з журнальних полиць та ін. При безпомилковому виборі драпірування можна не переживати про те, що домашні тварини можуть її зіпсувати.

Єдиний негативний момент-не можна знайти цікавих деталей для певного стилю. Сучасні прямі моделі не можна ставити в приміщеннях зі старовинним інтер’єром. Для того, щоб дотримуватися відповідної тематики, потрібно купувати і встановлювати інші варіанти конструкції.

Як вибрати прямий диван в інтер'єр

Як вибрати прямий диван в інтер‘єр

Після ознайомлення з широким асортиментом прямих диванів, якістю драпіровок, наповнювачів та інших елементів можна спокійно перейти до вибору відповідно до вимог і можливостей. Не всі квартири будуються за певним стандартом. При виборі конструкції потрібно враховувати сучасне планування приміщення, беручи до уваги такі моменти:

Габарити дивана. Якщо модель великого розміру, вона може зайняти більшу частину кімнати. Це призведе до того, що не можна буде раціонально розмістити інші предмети меблів.

Правила при монтажі прямого дивана:

Як вибрати прямий диван в інтер'єр
 • У кімнаті не повинно бути зайвих предметів меблів. При установці меблів, як основного предмета для сну, потрібно прибрати з кімнати великогабаритні речі: шафи, столи, тумбочки, крісла та інші. Краще замінити їх на такі функціональні предмети, як полички, стелажі та інші.
 • Вузькі простору краще облаштувати класичними розсувними диванами-книжками. Їх спосіб трансформації дасть можливість вільно рухатися по кімнаті при розкладеному дивані, чого не можна сказати про квадратної кімнаті.
 • Попередньо потрібно визначитися з призначенням прямого дивана. Його можна використовувати як одній людині, так і сімейній парі. Для зручності розміщення необхідно правильно вибрати модель відповідно до розмірів. Інакше відпочивати на ній буде дискомфортно.
 • Провести заміри ділянки розташування м’яких меблів для оцінювання доступності обраної моделі. Ситуація установки може бути погіршена навіть при найменшій помилці в розрахунках.

Стиль приміщення. При готовому дизайні можна дати уявлення про необхідну модель для того чи іншого приміщення в інтер’єр з певним стилем. Дизайнерськими послугами займаються професійні компанії, що істотно полегшує роботу власників квартири.

Як вибрати прямий диван в інтер'єр

При самостійному оформленні приміщення потрібно дотримуватися таких рекомендацій по установці прямого дивана:

 • Диванні конструкції універсальні, добре поєднуються з будь-яким стилем. Не потрібно застосовувати їх в старовинному інтер’єрі, де вітається химерність і декорації королів. Виняток становлять також готичний і французький стилі.
 • Прямі вироби не повинні бути схожі за кольором з іншими предметами меблів. Вони відрізняються індивідуальністю і неповторністю. Їх необхідно виділити серед інших дрібних предметів. Можна підібрати однакові за колірною гамою подушки, окантовки та інші аксесуари декору.
 • Зручне освітлення для приємного проведення часу. Як підсвічування можна використовувати такі світильники, як лампа, бра або торшер. Освітлювальні прилади, підібрані в стиль дивана, зроблять ваше приміщення затишним і красивим. Інтер’єр стане закінченою стильною композицією.

Тільки при дотриманні всіх основних рекомендацій можна забезпечити собі комфортний куточок для відпочинку. За допомогою можете звернутися до фахівців в області дизайну, у яких за плечима великий запас умінь і знань. Дизайнери в інтернет-компаніях мають багаторічний досвід роботи і користуються популярністю серед споживачів.

Як обрати комфортний диван

Вступні дані для орієнтування на придбання такої продукції-дані. Вони полегшать вибір для будь-якого Вашого приміщення. Перед здійсненням покупки потрібно визначитися з правильним вибором, ретельно ознайомившись з інформацією. Вивчення сучасних моделей прямих конструкцій в Інтернеті в дистанційному режимі — не тільки приємно, але і корисно для кожного користувача.

Який диван обрати для вітальні: вибір дизайнера інтер’єру.