Які металеві вироби ми можемо купити для будівництва?

Невеликий ремонт або великі будівельні або сантехнічні роботи неможливо виконати без правильних матеріалів і надійних інструментів. Варто знати, що великі поставки металопродукції оптом враховують різні потреби. Запевняємо вас, що ознайомлення з пропозицією нашої компанії полегшить пошук потрібного продукту. Запрошуємо вас ознайомитися із записом.

Які металеві вироби ми можемо купити для будівництва?

Все необхідне для установки і ремонту

Будівельні роботи, ремонт в будинку або автомобілі, реставрація меблів і різні хобі в стилі «Зроби сам» набагато легше виконувати, якщо зібрати потрібні інструменти і елементи. У випадку з інструментами варто вкласти кошти в необхідний набір, а в майбутньому придбати інші, більш спеціалізовані вироби. Однак у випадку з кріпленням слід запастися всіма елементами, необхідними для поточної роботи.

Серед пропозицій оптових продавців металевих виробів ми знайдемо:

Інструменти-без них важко виконувати навіть найпростіші дії. Ми поділяємо їх на наступні групи в залежності від способу їх використання:

Які металеві вироби ми можемо купити для будівництва?
 • ручні-їх перевагою повинна бути ергономічна форма, що полегшує роботу, і діапазон використовуваного зусилля, типові продукти: шестигранні гайкові ключі, плоскі гайкові ключі, кільцеві гайкові ключі, гайкові ключі torx. Інші, незамінні в кожному будинку і майстерні, — це Викрутки, молотки, плоскогубці.
 • Електроінструменти — для задоволення потреб професіоналів і любителів. З широкого асортименту відзначимо, наприклад, дрилі і шуруповерти, ударні і ненаголошені дрилі, шліфувальні машини, Бензопили і т. д.
 • пневматичні-працюють від стисненого повітря, відрізняються значною потужністю, що робить роботу менш стомлюючої. Популярні приклади: шуруповерти, шліфувальні машини, клепальні верстати, пили.
 • Інші-велика і різноманітна група, так як ми можемо знайти динамометричні Ключі, а також Візки для інструментів, вимірювальні прилади, а й інструменти, необхідні для роботи на мотоциклах, автомобілях і в садах.
Які металеві вироби ми можемо купити для будівництва?

Кріплення-корисний в будь-якій сфері. Як випливає з назви, вони використовуються для з’єднання деталей під час різних складальних робіт, тому їх застосування безмежно.

Основними кріпильними елементами є:

Які металеві вироби ми можемо купити для будівництва?
 • Болти-найбільш, метизи гуртом та поширені деталі і тому дуже різноманітні за розмірами, матеріалом виготовлення, корозійної стійкості, типу обробки: з головкою або без неї. За своїми властивостями, межі міцності і плинності, вони відносяться до різних класів.
 • Гвинтові гайки-другий компонент нероз’ємного з’єднання елементів. Вони повинні відповідати параметрам болтів.
 • Шайби-невеликі, але важливі елементи, оскільки вони, з одного боку, зміцнюють з’єднання, герметизують його, а з іншого — захищають поверхню конструкцій, що з’єднуються.
 • Шурупи для дерева і металу — вони відрізняються матеріалом, з якого виготовлені, і захисним покриттям. Залежно від використовуваного матеріалу — типу сталі — вони застосовуються різними способами. Існують саморізи і самосверлящіе гвинти. Особливим різновидом є гвинти для листового металу, використовувані для кріплення металевих листів, наприклад, в кузовах автомобілів.
 • Заклепки-використовуються там, де не можна використовувати гвинти. Вони утворюють міцні з’єднання, а їх збірка вимагає використання спеціального обладнання — клепальних машин. Вони виготовляються з алюмінію або сталі. Різновидом цього способу є Заклепувальні гайки, які використовуються для поверхонь, занадто тонких для традиційних заклепок.
 • Шпильки і болти — ще одна група кріпильних виробів, що утворюють шпилькові або болтові з’єднання.
 • Різьбові шпильки-використовуються для створення міцних і довговічних з’єднань для різних конструкцій. Використовується в основному в будівельній галузі.
 • Кабельні стяжки-використовуються в гідравлічному, автомобільному та енергетичному секторах для зв’язування проводів, кабелів, труб і т. д.
 • Анкери-дозволяють з’єднувати різні матеріали, наприклад, кріпити елементи огорожі до бетонної основи.

У наведеному вище списку представлені популярні вироби, наявні в оптовому магазині металевих виробів, але він не вичерпує всіх можливостей. Тут ви також знайдете аксесуари для канатів, Абразивні матеріали або інструменти, що використовуються для зварювання.

Які металеві вироби ми можемо купити для будівництва?

Якість і професіоналізм відповідно до очікувань клієнтів

Універсальність продукції складу металоконструкцій робить його місцем постачання представників будівельних і ремонтних компаній, механіків, сантехніків, домашніх ентузіастів DIY, а також хоббістів обох статей, які люблять самостійно збирати меблі або інші конструкції. Всі групи клієнтів очікують, що продукція, пропонована оптовою компанією, буде найвищої якості і відповідати суворим стандартам. Ця вимога може бути виконана завдяки асортименту, виготовленому з першокласних матеріалів, серед яких переважають різні види сталі, що характеризуються довговічністю. Стандарт інструментів, з іншого боку, підтверджується визнанням їх виробників на міжнародному ринку. Продукція та інструменти, пропоновані нашим оптовим магазином, сертифіковані, що гарантує безпеку використання.