Курс доллара к евро. Что влияет? Какие прогнозы?

В ході не так давно минулих торгів курс долара до євро зріс. На думку аналітиків, сталося це через планований транш грошової допомоги Греції, хоча є й інші причини. З такого питання європейські політики ніяк не мали можливості прийти до консенсусу.

Курс доллара к евро. Что влияет? Какие прогнозы?

Динаміка курсу євро пов’язана з багатообіцяючим економічним розвитком держав європейської зони. Хоча вирішальним фактором погіршення економічної ситуації вважаються проблеми в економічному секторі США. Прогнозується і подальше зниження вартості долара щодо євро. Це повідомив Джеремі Стретч, головний стратег Canadian Imperial Bank of Commerce Лондона.

Показники економіки регіону викликають острах країн учасниць валютного Співдружності. Наприклад, надійшла інформація, що промисловість Франції скоротила потужності на 2,7 місячних відсотків, а в річному вираженні на 2,5 відсотка. Прогнози аналітиків варіювалися від 0,1 до 1 відсотка, але справжня статистика виявилася жорсткішою. А якщо вас цiкавить актуальний курс долара на чорному ринку луцьк, переходьте на сайт obmin.lutsk.ua.

Негативна динаміка спостерігалася і в Італії. Там показники в місячній відповідності це 1,5 відсотків, а за рік 4,8. Хоча фахівці видавали прогнози 1,6 і 4,7 відсотків, які не підтвердилися.

Інтерес на американську валюту підігріли економічні американські новини. Керівництво Білого дому і республіканці не готові поки до компромісів, які могли б не допустити бюджетний колапс. Б. Обама закликав соратників у Конгресі проявити завзятість щодо республіканців, щоб ті погодилися на поступки по податковій пільзі для середнього класу. У той же час Барак Обама заявив, що переговори не будуть стрімкими, необхідно багато часу, щоб вирішити ці питання.

Спікер Палати Джон Бейнер заперечив, що пропозиції від адміністрації більше пов’язані зі збільшенням податків, а не скорочення витрат. Він вважає, що цей підхід до справи несе небезпеку економічному зростанню і економічному розвитку Сполучених Штатів. Аналітики впевнені, що до компромісу бюджету сторони навряд чи прийдуть.

Курс доллара к евро. Что влияет? Какие прогнозы?

Про це говорив і валютний фахівець Масаказу Сато з Gaitame Online Co., Токіо. Він вважає, що якщо дані статистики по економіці США будуть опубліковані і будуть негативними, а до цього все і йде, то трейдери стануть продавати долар. Чи зможуть не допустити наступ недорогого обриву в Америці і домогтися компромісу американські законодавці, час покаже. На даний час картина, поки неясна.

 

Прогноз доллара на июль. Курс доллара. Купить доллар. Курс рубля. Обвал рубля евро девальвация рубля

Курс доллара Eur Usd на сегодня. Прогноз форекс евро доллар на 23.06.2021. Forex. Трейдинг с нуля.