Модні Килимки для ванної кімнати. Який килим для ванної вибрати?

Вони приємні на дотик, добре вбирають воду і запобігають ковзанню на мокрій підлозі. Тому Килимки для ванної кімнати не тільки практичні, але і прекрасно прикрашають інтер’єр. Їх оцінять люди, у яких зруйнований підлогу, холодний, неприємний на дотик.

Власники скандинавських, мінімалістських і стриманих інтер’єрів із задоволенням розміщують килимки у ванній кімнаті, адже з їх допомогою можна внести в приміщення різні візерунки і кольори. Коли килим набридне, його дуже легко замінити, чого не можна зробити з плиткою або підлоговими панелями. Давайте розглянемо види, візерунки, форми і розміри, оскільки асортимент цього виду продукції дійсно великий.

Модні Килимки для ванної кімнати. Який килим для ванної вибрати?

Один килимок для ванної або набір килимків?

Незалежно від того, чи ви виберете один килимок для ванної кімнати або цілий набір, залежить від розміру вашої ванної кімнати і від того, як ви хочете її прикрасити. Якщо кімната невелика, квадратна або прямокутна, то цілком підійде одна, більша модель. Якщо його поставити поруч з ванною або душем, умивальником і унітазом одночасно, він закриє підлогу і помітно пожвавить інтер’єр. Виробники домашнього текстилю також пропонують спеціальні набори, що складаються з трьох або навіть чотирьох предметів. У такий комплект входить килимок під раковину, ванну, унітаз, деякі спеціально профільовані під форму санвузлів. Завдяки їм ви можете покрити підлогу в найбільш чутливих місцях ванної кімнати.

Модні Килимки для ванної кімнати. Який килим для ванної вибрати?

Форма килима-кругла або прямокутна?

Вибір форми залежить тільки від вашого естетичного сприйняття і потреб. Однак зазвичай круглий килим для ванної кімнати краще виглядає в маленькій квадратній ванній кімнаті, де він проходить прямо по центру ванної. Прямокутний килим дуже добре виглядає у витягнутих кімнатах, де можна чітко розмежувати більш довгу і більш коротку стіну. Однак варто звернути увагу, якщо ванна кімната не відрізняється винятковою довжиною. Якщо підкреслити його незвично довгу форму прямокутним, витягнутим килимом, пропорції стануть ще більш оптично витягнутими. В цьому випадку краще вибрати модель, більш схожу за формою на квадрат, овал або зупинитися на комплекті килимів.

Колірна гамма килимів для ванної кімнати

Вибір кольору килима для ванної кімнати повинен бути продиктований загальним виглядом і декором ванної кімнати. Непогано навчитися вибирати аксесуари по контрасту. Якщо ванна кімната здається трохи позбавленою смаку, виріб насичених кольорів або з малюнком порушить одноманітний характер ванної кімнати. Виберіть двоколірний килим, триколірний килим або килим з чіткими візерунками. Переходи омбре, коли кольори переходять від темного до більш світлого, зараз в тренді. Також спостерігається явне повернення до квіткових і рослинних мотивів, і в цьому випадку виробники вважають за краще використовувати кілька кольорів. У сучасних ванних кімнатах відмінно виглядають килимки з геометричними візерунками: квадрати, прямокутники, трикутники, різнокольорові зірки та інші мотиви обов’язково вплинуть на зовнішній вигляд приміщення і трохи пожвавлять навіть саму стриману ванну кімнату.

Варто звернути увагу на моделі в пастельних тонах. Сьогодні блакитні, Морські, пудрово-рожеві аксесуари безумовно «в тренді» і доводять, що господарі квартири точно знають, як облаштувати модний інтер’єр.

Модні Килимки для ванної кімнати. Який килим для ванної вибрати?

Покупці часто бояться виробів світлих тонів: білих, кремових, світло-сірих, і навіть для темних інтер’єрів вибирають темні килими і килимки для ванної кімнати. Однак не варто боятися аксесуарів світлих тонів. Килими виготовляються з волокон, стійких до забруднень і багаторазових прань. Час від часу килим світлих тонів потрібно просто пилососити, витрушувати і класти в пральну машину, тоді будь-які забруднення просто зникнуть.

Модні Килимки для ванної кімнати в минулому і сьогоденні

Килимки для ванної кімнати не є модними з вчорашнього дня. З тих пір як ми стали користуватися ванними кімнатами, вони використовувалися для ізоляції від холодного статі і для прикраси. Однак матеріали, з яких вони шиються, змінилися. Раніше вони виготовлялися переважно з бавовни. У них не було гумування, але вони добре вбирали воду і були стійкі до частого прання навіть при високій температурі. Сьогодні також використовується бавовна, особливо для людей, які страждають алергією, але килими з синтетичних волокон також популярні. Тут варто згадати мікрофібру, тканину, яка вбирає воду, може бути, трохи менше, але вона надзвичайно м’яка, приємна на дотик і її легко утримувати в чистоті. Важливо, що виробники килимів для ванних кімнат пам’ятають, що в багатьох сучасних будинках у ванних кімнатах є підігрів підлоги. Їх продукція пристосована до такого нагрівання.

Модні Килимки для ванної кімнати. Який килим для ванної вибрати?

Популярним рішенням, використовуваним виробниками текстилю, є протиковзке дно з пластика або гуми. Він захищає від ковзання на підлозі. Зчеплення стопи з верхнім шаром килима також краще, особливо в разі більш грубих волокон.

Купівля килима для ванної кімнати зазвичай продиктована бажанням прикрасити підлогу або забезпечити приємне місце для ходіння по ньому без тапочок і шкарпеток. Холодна підлога особливо неприємний на дотик після виходу з ванни, наповненої гарячою водою. Всі килими та килимки для ванної кімнати можна знайти в магазині https://allcarpets.in.ua/ua/. унікальний інтернет-магазин пропонує товари для будь-якого інтер’єру, в тому числі і для ванних кімнат. Існують поодинокі прямокутні, круглі і овальні килимки, а також набори килимків, які можна розкласти в найбільш використовуваних зонах ванної кімнати, де ми часто стоїмо босоніж. Килими виткані з міцних і поглинаючих волокон, представлені в безлічі кольорів і візерунків: від надзвичайно модних квіткових і омбре до мінімалістичних пастельних і одноколірних моделей. Завдяки пропозиції килимів кожен знайде виріб, що ідеально підходить до інтер’єру, як за кольором, формою, так і за характером облаштування ванної кімнати. Килимки для ванної кімнати підходять для приміщень з підігрівом підлоги.