Переваги проживання в нових житлових комплексах

Купівля квартири-одне з найважливіших і найскладніших рішень для більшості з нас. Перед нами стоїть багато варіантів: перший — вибрати між квартирою з вторинного ринку і новою квартирою. Статистика показує, що в останні роки популярність квартир в старих багатоквартирних будинках падає. Це збіг? У нашій статті ми розглянемо переваги проживання в нових житлових комплексах.

Переваги проживання в нових житлових комплексах

Планування квартири і оточення

Квартири в нових кварталах, в нових житлових комплексах, найчастіше відрізняються продуманою, сучасним плануванням кімнат. Це полегшує облаштування і дозволяє нам повною мірою використовувати площу нашого нового житлового комплексу, як говорить нам представник забудовника, розташованого у Львові https://semycvit.com/. Перевагою проживання в новому житловому комплексі також, безсумнівно, є інфраструктура околиць. Нові будівлі зазвичай будуються в місцях, де поруч з ними дуже швидко з’являються гаражі; новий житловий комплекс проектується таким чином, щоб ви могли легко припаркувати там свій автомобіль. Для забудовника важливо, як виглядає оточення маєтку, адже на це звертаємо увагу і ми, коли вибираємо майбутнє місце проживання.

Переваги проживання в нових житлових комплексах

А Вибрати у Львові є з чого, хочемо представити вам ЖК . «Семицвіт» — новий проект компанії» Інтергал-Буд«, який виконаний за принципом»недороге житло для життя з комфортом». Це зручний район, де є все що необхідно для затишного проживання. Комплекс для житла «Семицвіт» влаштувався недалеко від центру Львова, до Оперного театру – всього п’ятнадцять хвилин ходьби. Вільні квартири ще є, тому не втрачайте власний шанс оселитися в найсучаснішій новобудові!

Переваги проживання в нових житлових комплексах

Функціональність, елегантність і безпеку

Дизайнери нових житлових комплексів намагаються зробити будівлі функціональними і елегантними. Сходи ні в якому разі не нагадують темні і похмурі коридори, а ліфти — сучасні і надійні. Це велика зручність для нас і одночасно гарантія того, що через кілька років кооператив, громада або інший адміністратор будівлі не підніме орендну плату, тому що потрібно буде провести капітальний ремонт, замінити проводку або вікна.

Переваги проживання в нових житлових комплексах

До речі, про гроші: сучасні будівлі мають відмінну теплоізоляцію, і це значно знижує витрати на опалення в порівнянні з квартирами аналогічної площі в старих багатоквартирних будинках. До переваг проживання в новому житловому комплексі на первинному ринку варто додати і питання внутрішньої обробки. Набагато простіше спланувати і підрахувати, у скільки нам обійдеться облаштування приміщень таким чином, щоб вони повністю відповідали нашим очікуванням. На жаль, у випадку з квартирами вторинного ринку дуже часто доводиться нести додаткові витрати. Спочатку потрібно позбутися від небажаних елементів (наприклад, прибрати плитку), а це також вимагає фінансових витрат.

Переваги житлового комплексу «Харківський» від УКРБУД

ТОП-5 переваг заміських житлових комплексів