Переваги вимикачів Schneider

Недорога електрофурнітура може бути якісною, стильною і безпечною, якщо мова йде про компанію Schneider Electric. Довести це можна за допомогою вимикачів серії Asfora. Вироби виконані відповідно до вимог стандартів якості і мають сучасний дизайн. Доступна ціна тільки додає переваг товару компанії.

Переваги вимикачів Schneiderschneider

Asfora Schneider Electric — огляд та монтаж розеток та вимикачів серії Asfora (укр. субтитри)

Якість і дизайн вимикачів

Вимикачі фірми Шнайдер, асортимент яких можна подивитися в каталозі на https://elektrovoz.com.ua/ua/rozetki-i-vyklyuchateli-asfora-schneider-electric, мають основну палітру фарб, яка представлена в 6 кольорах:

Переваги вимикачів Schneiderпереваги
  • білий;
  • кремовий;
  • кольори алюмінію;
  • бронза;
  • антрацит;
  • сталь.

Завдяки цьому вони можуть відмінно вписатися в будь-який інтер’єр приміщення. Продукція має сертифікати якості і проходить суворий контроль на підприємстві.

Переваги вимикачів Schneiderпереваги

Переваги вимикачів Asfora

Вимикачі серії Asfora відрізняються високою функціональністю. Завдяки цьому їх вибирають люди з підвищеними вимогами до якості і дизайну. У колекцію входять вироби з підсвічуванням.

Переваги вимикачів Schneiderпереваги

Завдяки застосуванню інновацій для спрощення монтажних робіт продукція цієї серії легко встановлюється на свої місця, а відповідне маркування дозволяє швидко і правильно під’єднати вироби до мережі. Конструкція механізму підключення до електропроводів складається з затискачів, встановлених в один ряд, завдяки чому всі дроти обрізаються рівно і не доводиться маскувати додаткові вузли.

Как нельзя покупать розетки и выключатели

Основні переваги вимикачів:

  • У виробах застосовується безгвинтовий тип затискачів, що забезпечує зручний монтаж.
  • Кожна деталь маркується, щоб спростити підключення до мережі;
  • Має високий захист корпусу, що робить вимикач безпечним у використанні.
  • Акуратна і компактна форма корпусу підійде для будь-якого інтер’єру.
Переваги вимикачів SchneiderВимикачі серії

Обзор и сравнение розеток Legrand, Schneider, Lezard. Керамика или пластик, что лучше?

Фурнітура покрита спеціальною речовиною, яка відштовхує ультрафіолетові промені, завдяки чому виріб не втрачає колір. Крім того, покриття корпусу не піддається механічному впливу, і його можна мити за допомогою хімічних миючих засобів.

Серія Asfora, як і інша продукція фірми SchneiderElectric, виготовлена з високоякісних матеріалів, що дозволяє користуватися вимикачами довгі роки. Простота і швидкість процесу установки виробів підкорила багатьох споживачів, які вважають за краще вибирати тільки цю марку продукції французької фірми. А оригінальний дизайн корпусу, виготовленого з профільованого матеріалу, додасть неповторний естетичний вигляд дизайну.

Вимикачі серії Асфора мають відповідні сертифікати, які підтверджують якість товару.

Переваги вимикачів Schneiderпереваги