Скляні двері Ераглас Київ

Під час монтажа дверей люди прагнуть вибрати таку модель, яка доповнить інтер’єр обох сусідніх кімнат, а також буде гармонійно виглядати. Скляні двери — це стильне і універсальне рішення. Вони можуть візуально розширити приміщення і наповнити його простором.

Такі конструкції поєднують у собі функціональність і хороший зовнішній вигляд. Але потрібно знати, як правильно вибрати скляні двері, щоб вони підходили по стилю і призначенню приміщення. Фахівці з компанії Ераглас у Києві проконсультують по будь-якому питанню.

Основні переваги дверей зі стеклами

Скло вважається доволі крихким матеріалом, але для дверей використовують дуже міцні стекла, які загартовуються. Вони абсолютно безпечні, навіть якщо їх розбити. Однією з основних переваг є те, що такі стекла практичні. На протязі усього терміну служби скло не змінює свої фізичні властивості і зовнішній вигляд. Також за скляними дверима дуже просто доглядати.

Скляні двері Ераглас Київ

Скло є стійким до вологи матеріалом, тому скляні двері можна встановлювати в приміщеннях, де дуже висока вологість, наприклад, у душовій, ванній кімнаті або у бані. Доволі часто встановлення скляних дверей можна назвати раціональним рішенням, хоча вони коштують дорожче звичайних. Проте така покупка за декілька років повністю себе виправдає.

Види дверей зі скла

Є багато різновидів скляних дверей. Вони відрізняються між собою по способу відкриття:

  1. Розпашні. Відкриваються тільки в одну сторону, тому їх необхідно дуже міцно кріпити до дверної коробки.
  2. Маятникові. Їх можно відкривати в обидві стороні. Зазвичай разом з такими дверями встановлюють механізм плавного закриття.
  3. Роздвижні або відкатні. При відкритті такі двері відкатуються в різні сторони. Роздвижні конструкції встановлюють в тих місцях, де звичайні двері в відкритому стані будуть займати дуже багато місця.
  4. Радіусні. Ці моделі зараз дуже популярні. Вони не мають рами, а встановлюються в конструкції з алюмінієвого профілю.
  5. Роторні. Роторні двері дуже добре захищені від зовнішнього впливу. Монтаж здійснюється лише у нижній та верхній точках.
  6. Для бані і сауни. Такі двері виготовляють зі спеціального скла. Через нього можна побачити лише силует людини або якогось предмета.

На сайті eraglass.com можна знайти усі види скляних дверей. Їх часто встановлюють в офісах. Це рішення дозволяє зберегти корисний простір, а також зробити інтер’єр більш стильним та воздушним.

Скляні двері Ераглас Київ

Двері зі скла використовують і для розділу кімнат, і для встановлення на вході в приміщення. Вони можуть бути повністю прозорими або матовими, крізь які майже нічого не видно.

Крім звичайних скляних дверей, у компанії Eraglass є і безрамні конструкції. Їх використовують в торговельних центрах і офісних приміщеннях. Це так звані суцільноскляні перегородки.